Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wieczne zaczerwienione oczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-09, 04:24   #26
Eddie007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Georgetown
Wiadomości: 49
GG do Eddie007
Dot.: wieczne zaczerwienione oczy

Widzę, że nie ja jedna przeżywam ten koszmar. Nie mogę już znieść tych czerwonych, podkrążonych oczu. Wyglądam już nie jak po całonocnej imprezie, ale jak gdybym dawała sobie mocno w żyły :/ Lekarz mówi - taka uroda, a ja mam ochotę go zabić. Okulista mówi - oczy są zdrowe, a ja mam ochotę płakać. Miałam robione testy alergiczne, te tzw. wziewne, jestem uczulona na pyłki traw i drzew, na roztocza, na pleśń i grzyby... i co z tego ? Mieszkając w mieście nie jestem w stanie uniknąć pleśni i grzybów, z tymi trawami w miarę upływu lat alergia już osłabła, czasem jakiś katar się zdarzy, do przeżycia. Noszę soczewki i co jakiś czas muszę zmieniać rodzaj, bo oczy przestają je tolerować :/ nie mogę nosić okularów, bo mi przeszkadzają w życiu Tłukę, gubię i nie mogę w nich jeździć konno. A z tymi światłami jarzeniówek - zgadzam się w 100 % !! Wizyta w hipermarkecie jest dla mnie katorgą - klima i oświetlenie - tego moje oczy także nie znoszą i buntują się zaraz po wejściu do pomieszczenia, nie mówiąc o przebywaniu w nim wiele godzin. Centra handlowe odwiedzam w razie konieczności, czasami trzeba. Nawet w szkole mam z tym problem - tam, gdzie wciąż świecą prl-owskie lampy :/ Bez makijażu z domu ani rusz, ale co z tego, jak po kilku godzinach znów wyglądam jak koszmar z ulicy wiązów... Kiedyś dobra okulistka poleciła mi tabletki - Klarin (bez recepty). Na krótki czas pomogły, białka znów były białe, oczy nie piekły i nie swędziały, stały się mniej wrażliwe na to światło i kurz. Ale efekty szybko minęły i znów jest ten sam problem. Nie mam już nawet ochoty wychodzić do ludzi, skoro sama boję się swojego widoku w lustrze... Z kropli wypróbowałam chyba wszystkie bez recepty - i nic. Zupełne zero jakiejkolwiek reakcji, nie mówiąc o poprawie DNO.
Eddie007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując