Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biochemia Mineraloholiczek - wspolne zakupy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-08, 06:18   #22
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Biochemia Mineraloholiczek - wspolne zakupy

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Kurcze Cotko sorki, ale nie mam już miejsca, bo biorę tylko 5 opakowań, no chyba że Ilonka się nie odezwie
Domi, ponieważ cotce zależy na odbiorze osobistym, to wpisz ją na moje miejsce a ja zamówię z Alą

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
Zamowienie lukrecji z Bulk Actives http://www.bulkactives.com/

zamowienie chcialabym zlozyc w czwartek, najpozniej piatek (11.09) rano.
Mozliwe ze bede wyjezdzala na weekend, a w sklep wysyla tylko w soboty, wiec to bardzo rozsadny termin

Zamawiam tylko ekstrakt z lukrecji - ekstrakt z lukrecji czyli kwas glicyryzynowy 98% - maksymalnie 5 opakowań, każde po 30g.
Jedno opakowanie biorę dla siebie, reszta do wziecia podobno chetnych jest sporo, wiec dla 1 osoby pol opakowania.
w srode wieczorem chcialabym zamknac liste, jesli wtedy wyjdzie nieparzysta liczba chetnych tudziez ktos bedzie chcial cale opakowanie a bedzie wolne to bedzie mozna wziac cale
Koszt jednego opakowania 14,56$ czyli 1/2 opakowania 7,28$
Koszt przesyłki - prawdopodobnie 8,90$ do podziału czyli 0,89 na pół opakowania. Razem 8,17$. Przeliczone po 3zł za dolara = 24,51zł. Razem z przesyłką w Polsce 30zł.
Jeśli UC zlapie nasza paczke bedzie trzeba doplacic, jesli nie to ewentualna nadwyzke zwroce.

Kolor Lime
Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
To ja sie do ciebie zapisze na 1/2 opakowania moge?
Alu, w takim razie zamiast cotki poprosze 1/2 opakowania
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora