Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-30, 13:28   #3317
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez tekanan Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Dawno nie pisałem, ale zaglądam tutaj regularnie i czytam jak Wam idzie.
Co do mnie to jestem naprawdę zadowolony, ostatnio użyłem Atredermu po raz 112, a efekty są.. ŚWIETNE!

Zdarzają się dni, kiedy patrzę na siebie w lustrze i nie jestem zadowolony, ale patrząc na to z perspektywy, chyba tylko wtedy, gdy jestem niewyspany

Zakończenie roku szkolnego za mną i muszę powiedzieć, że przyglądałem się innym- szczerze: jestem w szoku, bo mam o wiele lepszą cerę, niż osoby, które nie przechodziły trądziku w specjalnym nasileniu- chodzi mi jakieś 5 wyprysków na miesiąc.

Patrzę na siebie i widzę, że zeszły mi wszystkie stare przebarwienia, nowych nie przybywa (), a wypryski są naprawdę pojedyncze, co cieszy tym bardziej, że nie są duże, ani nie są to bolące guzki tylko czerwony punkcik wielkości ziarnka ryżu, który co ważne znika sam, bez jakiejkolwiek mojej pomocy.

Atrederm stosuję wtedy, gdy mam czas, nie jest to tak, że jestem zmuszony używać, bo coś natychmiast mi wyskoczy, łuszczenia są posłuszne i łatwo się ich pozbyć, no i ostatnie: skóra twarzy prawie w ogóle się nie przetłuszcza!

Pozdrawiam i trzymam kciuki
Fajnie, że Ci pomogło Miło jest słyszeć, że Atre zdziałał u kogoś takie cuda Nabiera się wtedy jakoś tak większej motywacji i w ogóle...
Ja też miałam tak jak Ty, było już b.fajnie, aż tu nagle bach - od około miesiąca zmagam się z trądzikiem, a raczej wysypem... Powoli się wszystko uspokaja dzięki Effaclarowi, już przedwczoraj było całkiem ok, kilka wyprysków, ale dziś jakoś tak po nocy znowu, może jeszcze jakieś ostatki "doczyszczania"... Poza tym lada dzień mam dostać okres Mniejsza z tym... Przebarwień mam znowu kupe, po prostu kropa na kropie... A było już tak ładnie, jak w przypadku Tekanan. No nic, przedwczoraj zaopatrzyłam się w pełnowymiarowe opakowanie Effaclaru i Hydreane, do tego Acnederm i tak będę "jechać" do końca sierpnia. Potem skuszę się na tonik z kwasu kojowego chyba, a jak dalej niewiele się zmieni, to jadę ostro na Atre 0,05% i nie ma zmiłuj.
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora