Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-04, 19:48   #3330
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Atrederm

Moje są po wyciskaniu tych podskórnych "czopków" Teraz juz nie drapię nic i staram się dbać o skórę. Na noc smaruję olejkiem arganowym , rano oczyszczam i nakładam zwykły krem nawilżający, ale teraz gdy przyszło lato przyszła mi chęć na filtry

Zastanawia mnie jeszcze nowość z Bielendy Bielenda, Bikini, Ochronny krem do twarzy SPF 30 do cery mieszanej i tłustej
Skład: Aqua, Caprilic/ Capric Triglyceride, EthylexylMethoxycinnamate , Octocrylene, Sorbitan Stearate, Sorbityl Laurate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Glycerin, Dimethicone, Propylene Glycol, Ceasalpinia Spinos, Oligosacchrides, Ceasalpinia Spinosa Gum, Sodium Hzaluronate, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglicerin, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, DMDM Hydrantoin, Parfum, Butylpentyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
Nie znam się na składzie, więc może ktoś pomoże? Czy mam napisać w Biochemii Urody? :P Podobno nie zapycha i nie zostawia białej poswiaty, a jest o wiele tańszy niż Vichy
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora