Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks i stres
Wątek: Seks i stres
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-25, 20:37   #13
Picotement
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 52
Dot.: Seks i stres

niebieskie_oczko, nie radzę sobie ze stresem i to jest problem- wszystko odbija się na mojej psychice, stanie fizycznym. budzę się zmęczona, cały dzień funkcjonuję zmęczona i chodzę spać zmęczona.
wyciszenie bardzo byłoby wskazane, ale dość trudno to osiągnąć bo plan zajęć mam skonstruowany tak, że poniedziałek, wtorek, środa są bardzo wyczerpujące, jestem gnojona przez prowadzących, jestem kłebkiem nerwów.
w środę z TŻ spędzamy razem czas- wychodzimy gdzieś albo się obijamy.
a po środzie od nowa się zaczyna maraton żeby wyrobić się ze wszystkim na poniedziałek. najbardziej nienawidzę weekendów.

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Może warto poświęcić samej sobie troszkę czasu na relaks? Zastanów się co Cię odpręża. Może jakieś domowe spa? Gorąca kąpiel? Może masaż? Wysiłek fizyczny bardzo dużo pomaga np. bieganie czy ćwiczenia w domu. Często jest tak, że zapominamy o sobie w ciągłym biegu. Myślę, że jeżeli osiągniesz równowagę to spokojnie wróci Ci ochota na zbliżenia z partnerem. Polecam najpierw porozmawiać z nim, może pomyślicie o wspólnym sposobie relaks?
wysiłek fizyczny to fajna propozycja i będę chciała ją wprowadzić. co do rozmów, tak jak pisałam wyżej- na bieżąco o wszystkim rozmawiamy, mówię każdego dnia partnerowi co tam u mnie, jest ogromnym wsparciem.
Picotement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując