Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 09:54   #470
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość

Przepraszam. Informacja o pięciu dniach gdzieś mi umkneła, nie doczytałam. Oczywiście rozumiem chęć utrzymania odpowiedniego poziomu obsługi - nam również na tym zależy . Ale jeśli to będzie możliwe, prosimy o skrócenie czasu obsługi zamówienia. Teraz trzeba planować zakupy z bardzo dużym wyprzedzeniem (w moim przypadku ok 1,5-2 tygodnie).
Dziewczyny naprawde nie dajcie sie zwariowac...i zrozumcie ze tu macie produkty odmierzone i to wymaga czasu....a chyba wszytskie chcialybysmy by ceny zostaly na obecnym poziomie?!...i nie porownujcie BU do mazidel bo tam wysylane sa poprodukty!
Ja osobiscie nie mam zadnych zastrzezen i wole poczekac te kilka dni aniezeli doplacac wiecej czyz nie?!a co za problem zaplanowac sobie to tydzien 2 wczesniej i uzupelniac zapasy z wyprzedzeniem.
Pani z BU wyjasnila nam ze polepszenie czasu przygotowania produktow wymagaloby zatrudnienia nowych pracownikow a co za tym idzie koszta produkcji rowniez ulegly by zwiekszeniu..tak samo ma sie sprawa co do ich stronki..i polepszenia jej jakosci...wszelkie modernizacje najbardziej odbija sie na cenie czyli na nas samych...wiec badzcie bardziej wyrozumiale...
marea jest offline Zgłoś do moderatora