Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kursy i szkolenia-watek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-21, 14:50   #177
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
prosperito18 - dobrze wybrałaś - Karolinka robi bardzo ładne pazurki, często organizuje warsztaty, które dziewczyny chwalą więc pewnie swoją wiedzę dobrze przekazuje.
Co do produktów, to są całkiem ok - fajne kolorowe akrylki mają, ale podstawowe też niczego sobie. O żelach za dużo się nie wypowiem, bo miałam tylko jeden i nie podpasował mi gęstością

fashionistkaaa - z Opola to mogę Ci polecić dziewczyny z Annailsa - pracują na spn, też tam kiedyś robiłam szkolenie i byłam zadowolona, warsztaty też organizują całkiem ok. Z wrocławia z nikim nie miałam przyjemności, więc nie polecę nikogo

Gdybyś miała ochotę troszkę dalej się wybrać, to polecam Ci Madzię Rurańską z Tych - bardzo fajniusi instruktor z ramienia astonishinga - bardzo dużo się u niej nauczyłam zarówno na warsztatach jak i na szkoleniu akrylowym; kompetentnie przekazuje całą swoją wiedzę jak i drobne triki, co i jak poprawić, by było szybciej, lepiej i mniej roboty, a do tego jest strasznie milutka

Nie chcialabym sie uczyc na spn-nie lubie tej firmy. wolałabym sie uczyc na jakis zwyklejszych zelach. Zreszta juz i tam mam swoje zele ktore uzywam od 3 lat i wiem ze po kursie nie zmienie firmy. takze nie chce robic kursu na spn ibd itp. bo jest mi to zbędne

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

a co myslicie o tym kursie? http://www.wizaz.wroc.pl/i,40,kurs_t...-_5_metod.html

Czas trwania kursu:
50 godzin – 5 dni
45 godz. praktyki
5 godz. teorii
Cena: 1100
Grupa: 2- 6 osób


Program kursu :
  • manicure:
  • omówienie zasad dezynfekcji, higieny w gabinecie
  • manicure :biologiczny, klasyczny,z frezarką, ciepły
  • budowa płytki paznokci dłoni
  • elementy dermatologii dłoni
  • pielęgnacja i masaż dłoni
  • reperacja paznokci:
  • fiberglass
  • przedłużanie paznokci metodą akrylową:
  • modelowanie paznokci za pomocą tipsów
  • modelowanie paznokci za pomocą szablonów
  • modelowanie paznokci - french permanentny
  • modelowanie paznokci - french metodą KAMUFLAŻ
  • zatapianie ozdób w masę w akrylu
  • metoda alternatywna - porcelana
  • przedłużanie paznokci metodą żelową UVA
  • modelowanie paznokci za pomocą tipsów
  • modelowanie paznokci - french permanentny
  • modelowanie paznokci - french metodą KAMUFLAŻ
  • zatapianie ozdób w masę w żel UV
  • żelowanie naturalnej płytki:
  • żelowanie naturalnej płytki żelem silikonowym
  • wzornictwo podstawowe:
  • wzory wykonywane z lakierów
  • aplikacja ozdób na paznokcie / tipsy (np. brokat, cekiny, nitki, cyrkonie, hologramy, ozdoby płaskie)
łączenie akrylu z żelem - Combo

wzornictow przy użyciu akryli kolorowych
wzornictow przy użyciu żeli kolorowych

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

w sumie to on jest tylko 5cio dniowy ale zapowiada sie calkiem ciekawie. mam juz praktyki 3 lata myslicie ze taki kurs wystarczy???
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując