Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-23, 10:33   #23
zuzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4
problem z sucha skora

Jestem tu nowa wiec witam wszystkich serdecznie.
Mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedz pania Basie jak rowniez wszystkie dziewczyny, ktore moglyby mi pomoc.
Od dawna poszukuje kremu dla siebie, mam bardzo sucha skore (32 lata), na szczescie skora wyglada dobrze, jak normalna (zadnych podraznien, luszczenia). jednak zaden krem nie jest w stanie odpowiednio jej nawilzyc, wciaz jest sucha i sciagnieta. najlepszy dla mnie krem, sposrod tych ktore mialam dotychczas to Vichy Nutrilogie 2, ale i tak nie pomoga mi wystarczajaco. czy mozecie polecic mi odpowiedni krem? a moze powinnam stosowac tez jakies maseczki, nawilzacze, serum???
chcialabym aby krem rowniez dzialal troche przeciwzmarszczkowo. zmarszczek w zasadzie jeszcze nie mam, ale nie jestem juz 20-stka, wiec chcialabym o skore porzadnie zadbac.
zastanawialam sie nad Repairwear Clinique, ale jest strasznie drogi, wiec wolalabym sie dowiedziec czy faktycznie tak dobrze nawilza jak reklamuja.

I jeszcze drugie pytanie: czy nawilzacze w sprayu nie wysuszaja skory (nie pisze tu o wodzie Vichy)? chyba zazwyczaj zawieraja wode? czy warto cos takiego kupowac? widzialam tez tonik w sprayu, czy to ma sens?
Dziekuje bardzo za odpowiedzi.
zuzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując