Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegro
Wątek: Allegro
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-12, 08:49   #29
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Allegro

a jeśli chodzi o Super Sprzedawców (SS) to bywa i tak, że niektórzy w jakiś sposób przechwytują cudze konta... np. ktoś jest SS i ma 2000 transakcji, 100% pozytywnych komentarzy... jest to atrakcyjne w sumie konto... i teraz jakiś dzieciak - haker zaczyna kombinować, nabiera ludzi występując jako konto kogoś innego... ludzie się nabierają, ufają a tu... wielkie oszustwo...
wydaje mi się, że jest to możliwe, gdyż ostatnio przeglądałam kilka kont zawieszonych... 2000 pozytywnych a nagle od lipca 160 negatywów... nie wierzę, by ten SS tak się zdemoralizował nagle... to mi wygląda na przejęcie konta...
po drugie jest mnóstwo osób mających po kilka kont...
zabawa polega na podbijaniu ceny... jeśli cwaniaczek wystawia coś za 1 zł a chce dostać więcej za to, i czuje, że licytujący ustawił kwotę max na więcej, to sprzedawca z drugiego konta sobie podbija a w najgorszym przypadku jeśli z podbiciem przeholuje, płaci prowizję i wystawia sobie komentarz...
a jeśli chodzi o komentarze to tez nie zawsze jest to wiarygodne... mój przyjaciel np. nawet gdy coś jest nie do konca w porządku woli nie wystawić komuś negatywa bo wie, że ten odwdzięczy mu się tym samym.... a więc strach przed otrzymaniem negatywa odewtowego jest większy niż uczciwość wobec innych allegrowiczów...
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując