Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawilżanie podczas kuracji kwasowo-retinoidowych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-09, 14:25   #5
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: nawilżanie podczas kuracji kwasowo-retinoidowych

To się też wkleję

Cytat:
Napisane przez Sandija
L'Oreala bym z marszu odradzała, Dżizas, ten skład by mnie powalił na kolana, gdyby nie to, że już i tak klęczę
Same zapychacze, a nic dobrego.
Olay - ma co chwilę polyacrylamide, składy też takie sobie, odpada.
Xerial 3 - ma tyle zapychaczy w składzie, że jestem w cięzkim szoku. Parafinka, glicerynka, dalej leci silikonek, ładnie, ładnie.
A Xerial 5 bym zdecydowanie odradzała - na dzień dobry silkon; po co krem z takim skomplikowanym składem, lepiej jak najprostszy.
Olejek Hauszki - ja go uwielbiam, mnóstwo osób też, ale nie wiem, czy on nie będzie dla Ciebie za ciężki. Ale jak coś, to przebardzo polecam

Kolejnym hiciorem wizażu jest Physiogel (polecany!) i HOL Avene,dziewczyny się nim zachwycają. Dla mnie menda za lekka, nic nie robi, a już na noc, na noce niezakwaszane, na pewno
Ale jeśli olejek Hauszki byłby za cieżki, to bierz w ciemno HOL.

Ja bym radziła spróbować Young AA, antybakteryjny, dobrze nawilża, łagodzi podrażnienia, przypiesza gojenie, co chwila go komuś radzę Jeśli szukasz czegośc, co ma oprócz nawilżenia pracować antybakteryjnie nad skórą - Young wygrywa zdecydowanie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując