Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy!! Co z nimi zrobić??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 22:18   #16
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Pomocy!! Co z nimi zrobić??

Cytat:
Napisane przez Carmenc
Od momentu napisania wątku przestałam obcinać włosy!! Czyli już od ponad miesiąca zapuszczam włosy!! Jak narazie nie znudziło mi sie!! włoski już odrosły!! jedynie fryzura jaką teraz noszę to ta ostatnia!! spięte włosy do góry spineczkami!! ale jakoś wytrzymuję!! jak umyję włoski i nie zepnę ich do góry to najkrótrze mam tak już do końca ucha!! niestety miałam bardzo mocno wycieniowane włosy więc długość ich jest różna!! ale i tak się cieszę, że już do tego momentu dotrwałam!! z tyłu najdłuższe kosmyki mam do końca karku w ciągu miesiąca szybko urosły mi włosy i jestem bardzo zadowolona! mam nadzieję, że do wakacji będę już takie, że będę mogła je jakoś przynajmniej spiąć ...
Wiesz, ja kilka lat temu obcięłam się dużo krócej niż ty na tych zdjęciach, włosy ledwo co chciały mi się układać... A teraz mam włosy do ramion i do tego nie należę do osób, które podczas zapuszczania włosów nie obcinają ani centymetra. Ja właściwie nigdy nie zapuszczałam, same odrosły, a obcinać lubię ... Ale teraz zapuszczam do ślubu
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując