Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-17, 18:16   #30
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dzien dobry w nowym wątku Dla Warszawianek mam wiadomość: w Galerii Mokotów na parterze obok Sephory jest stoisko z ekologicznymi kosmetykami. Mają m.in. kolorówkę lili lolo Można sobie przetestować wszystko i wreszcie dobrać puder mineralny do cery zamiast kupować w ciemno przez internet.
stoisko costasy było w galerii ale myślałam, że mają tam tylko minerały i swoje produkty
co mają oprócz tego?
a, chyba maja tez jakieś droższe, lulu cos tam....?
coś Małgosia wcześniej pisała chyba.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
uwaga kuszę

mydełko olive care o zapachu werbeny pachnie obłędnie aż żałuję, że nie było drugiej sztuki. Mandarynka pachnie delikatniej, jakoś mnie ne zachwyciła Skład super Były jeszcze o zapachu lawendy i w płynie 500 ml. Cena 19,99 zł, a w płynie 24,99 zł

eco zone ceny od 19,99 zł do 24,99 zł. Mało u mnie, ale na szczęście był odkamieniacz

Jest nowa marka nieznana, świeżutka dostawa Urban Rituelle made in Australia http://www.urbanrituelle.com.au/

Sklady fajne, np. ORGANIC HAND & BODY WASH
Aloe Vera, Ginseng Extract, Deset Lime Extract, Calendula Flower Extract, Lemongrass Oil, Lime Oil, Lemon Myrtle Oil, Vitamin A

Jedynie ceny nie zachęcają, bo od 44,99 do 79,99 zł.

Złoty peeling Vedara można kupić tu i odebrać osobiście w Warszawie na ul. Sielacka 39 http://www.vedara.pl/pl/content/1-dostawa

A teraz trochę ponarzekam Jestem oburzona tym co się dzieje w tk maxx. Niszczycieli i złodziejów przybywa z dnia na dzień. Podnoszę pastę do czyszczynie eco zone (którą chciałam kupić), a tam pusto Złodzieje nawet kradną środki czystości do domu, mamy złodzei czyściochów Perfumy za 199 zł otwarte i wypsikane. I jeden z dr Jacobs wylany 1/3 i przeceniony na 30 zł z 44,99 zł, a wczoraj wszystkie były całe. Jak można tak niszczyć rzeczy?

promolcia, te maski za 22 zł to tak wymacane, że chyba ktoś sobie wygrzebał ręką i do woreczka wpakował na wypróbowanie. no po prostu dziura wygrzebana Te niemacane i w ok stanie są po 34,99 zł
dlatego nie lubię chodzić do tkmaxx.....
przestańcie z tymi mydłami, bo nie mam jak zajść a chcę je!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-09-17 o 18:14
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora