Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eureka!! Pasta cukrowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-09, 19:24   #764
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

To może podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami Pastę zrobiłam kupę czasu temu i jeszcze mam zapas w słoiczku Robiłam z soku z połówki cytryny, pół szklanki cukru, 1/4 szklanki wody, czyli zmniejszyłam liczbę składników o połowe, bo za pierwszym razem mi się nie udała, więc w razie co byłyby mniejsze straty. Gotowałam do momentu aż pasta przybrała ciemnobrązowy kolor, kontrolowałam też zapach, choć do przyjemnych nie należy, ale to dawało mi pewność, że nie spale całości. Poza tym jak już ciemniała, to żeby dobrze sprawdzić kolor zdejmowałam z ognia i zdmuchiwałam pianę. Jak mi już pasował, zdjęłam z ognia i wrzuciłam do zimnej, wodnej kąpieli. Jeśli stwardniała na kamień i się nie lepiła nadmiernie, podgrzałam ją na tyle, żeby dała się wrzucić do słoiczka i jak znowu trochę stwardniała, brałam do łapki i rozciągałam, aż zrobił się karmelek przyklejający się do palców, ale nie na tyle, żeby nie dał się oderwać w całości. Potem plask na nóżke/paszke/bikini wygładzam to jeszcze kilkukrotnie i odrywam. Moje cieniutkie, jasne włoski na nogach i przykrótkie pod pachami pasta wyrywa jak nałoże ją pod włos a wyrwę z włosem, a odrastają średnio po ok. dwóch tygodniach. Ot to tyle, życze powodzenia i pozdrawiam
EDIT:
Cytat:
Napisane przez klaudia23
Independent Women po wszystkich formach depilacji zawsze ci kiedyś włos wyrośnie niestety
No niestety po paście też wrastają włoski, ale dobrym sposobem na te niedogodność jest masaż rękawicą sizalową/z luffy lub dobry peeling np. z kawy 2 razy w tygodniu, a kiedy zaczynają odrastać włoski częściej.

Edytowane przez sweet_white_chocolate
Czas edycji: 2007-07-09 o 19:28 Powód: dopisek
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując