Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-19, 18:35   #773
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
robie u dr, dołby/ pracuje on również w klinice chirurgi plastycznej w rzesz./ ale u niego w gabinecie, bo ma w Jaśle , i włąśnie z koleżanka jade tam w sob. nawet taniej niz w łodzi/ przegladajac różne fora natrafiłam na gab, w łodzi>> policzki zrobione restore 800zł/ dzwonie do dr,dołby/ straszny luzak w rozmowie / pytam o cene, no to mowi cala twarz ok 1000 ja mumówie ze tylko policzki chciałąm a on: "aaaa jak tylko policzki to ze 4 stówy...", wiec jestem /

tylko cały czas czytam jeszcze o tych laserach, i znalazłąm bardzo przydatnego posta/ znalazłam na innym forum/ JAK LEKARZE MOGA NAS KANTOWAĆ NA LASERACH , zaraz wam wkleje

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

ok znalazłam, poczytajcie:/ dało mi troche do myślenia/


...Co do laserów to czytałam na innym forum, że lekarze, by nie płacić za nowa końcówkę robią np. zamiast 2 zabiegów 5 tylko lżejszych lub mało przejazdów i tak dodatkowo jeszcze oszczedzają na końcówkach, a my durnie nawet o tym nie wiemy. Ludzie jak robicie te lasery mówicie zawsze, że chcecie najwyższą moc i pytajcie się o ilość przejazdów. Oni niektórym wmawiają, ze mają delikatną cerę i musi być mniejsza moc, a to tylko ich wymysły, by tych koncówek tak czesto nie wymieniać..."


"....JA JESTEM PO 4 ZABIEGACH LASEREM FRAXEL i powiem wam dlaczego na tym forum są tak różne opinie na ten temat.

otóż lekarze OSZUKUJĄ. pewnie wiecie, że po jakims czasie llekarz musi wymienić końcówke głowicce. Wymienia ją jeśli konkretna ilość mj przez nią przepłynie. Czyli jeśli macie zabieg robiopny z większą mocą to on traci więcej kasy i musi wymieniać tą końcówke szybciej a kosztuje ona nie mało bo aż 1,5tys zł. no i jak zrobi słabszy zabieg to starczy mu tak końcówka nie na 3 zabiegi ale np na 10. i co wy na to?
Iteraz prawda, mój lekarz np. robił mi bardzo słabe zabiegi, na śmiesznie niskich parametrach ktlore no nie mogły przynieśc efektów spektakularnych ze względu na zbyt słabą moc. jeśli na drugi dzień możesz normalnie zrobić makijaż i wyjśc z domu to świadczy o tym że zabieg nie zostal zrobiony rzetelnie.

wytłumaczył mi to inny lekarz, który również wykonuje zabiegi tym laserem i mówil ze on zawsze robi już od początku na najwyższych parametrach bo tylko wtedy może być efekt.

tak właśnie oszukują was lekarze. Ja niestety też padlam ofiarą takiego oszusta, który wmawiał mi że mam taką skóre wrażliwą i ona już więcej nie przyjmnie, żałosne poprostu.

wczoraj miałam robiony e CO2 MOSAIC, na najwyższych parametrach no i jakoś to nie zaszkodziło mojej skorze. napisze wam o efektach.
....."

I CO NA TEN TEMAT MYŚLICIE DZIEWCZYNY??????????????? ?????
asiulka_22 dokładnie to samo mówiła dermatolog, u której byłam na konsultacji (a posiada ona zarówno FRAXEL restore jak i repair) Twierdziła, że częste złe opinie nt fraxela biorą się z tego, że lekarze oszczędzają głowice i robią zabieg na starych, które od dawna wymagają wymienienia lub robią zbyt małą liczbę przejjazdów np. 2,3. Sama pani dermatolog powiedziała, że ona robi 10 przejazdów, bo tylko wtedy zabieg ma sens. Bardzo jestem ciekawa co powie Twój dermatolog na ten temat. Czekam na relacje
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując