Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa seria Oceanic Cera naczynkowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-19, 09:35   #29
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria na naczynka Oceanic

Cytat:
Kurde wkurzyło mnie to, nagle sie budze a to rozszerzone, i tak jakby robi ich sie coraz więcej ;/ A właśnie niedawno zaczeliśmy grzać w domu , to chyba od tego. To czy lepiej żebym miała chłodniej w pokoju?
naczynka nie lubią wachań temperatury ani jak jest gorąco, wiem ze w zimnym zyc nie mozna ale mozesz nawilzac powietrze kładzą c mokre reczniki , czy jakieś pojemniki z wodą na grzejnik, byłoby lepiej gdybys miała tak umiarkowanie , nie zimno nie gorąco


Cytat:
Poza tym jakie tabletki, suplementy moge kupić żeby je wzmocnić? (jakaś nazwa,ale żeby nie były zbyt drogie).
przede wszsytkim rutinoskorbin, to pomoze uszczelnic je, jesli zdecydujesz sie na suplementy diety wielowitaminowe to nie moze byc w skłądzie wit pp - niacinamide bo ona jest dobra na wzrost włosyów na przykłąd pomagając ukrwic cebulkę ale nie dobra na naczynka czy trądzik rózowatym niestety spotkałam sie z opinia ze trzeba to brac przy tym schorzeniu np w miesięcznyku moda na zdrowie dostepnych w aptekach ale tego przestrzegam


Cytat:
Ja jeszcze gdzieś czytałam że one znikają:co:, ale później sie mogą pojawić coś że jest to związane z trądzikiem rózowym , mam też mi to powiedziała. Czy to prawda?
tak to moze byc powiązane, często tak jest , one nie zniką same, to kolejny mit o których mozna przeczytac, wit c , k , rutyna, miłorząb, arnika... przedw szsytkim wit c sprawia ze będą mnej widoczne i mogą zapobiec powstawaniu nowych(przed wszystkim od wewnątrz wiet c)


Cytat:
Co do filtrów... Ja używam obecnie 40spf Loreala i on ma podobno dużo alkocholi.... nie wiem co robić żeby to mi zeszło....
podstawowy bład jaki robisz nie mozna uzywac preparatów drazniących z alkoholami czy detergrentami np w zelach do mycia, musisz jak najszybciej odstawic to i wymienic na cos łagodnego np iwostin 40, anthelios 50 czy 40 , bioderma, svr 100 czy tonujący.

Cytat:
OStatnio też mnie tak jakby kłuje trochę boli pod kolanem ( w zgięciu) tak jakby żyła, najbardziej jak np. dużo chodze. Czy to ma związek z jakimiś żylakami czy może po prostu jakiś mięsień mam nadciągnięty (taaa chciałabym...)??
moze byc to nadwyrezenie , jesli jest problem z zylakami to małe naczynka rozszerzone poinnas zauwazyc , czy tez cięzkosc łydek, puchniecie, ciepło, jakies drętwienia...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując