Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-17, 10:02   #2791
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Gratuluję zużyć

U mnie poszedł ostatnio kokosowy balsam do ust . Był na liście kolorówkowej (jak wszystkie moje naustne mazidła ), więc cieszy tym bardziej - tam rzadko kiedy coś ubywa

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Dziś złożyłam zamówienie z Avonu, dla siebie jednak nic nie wzięlam, możecie być ze mnie dumne!
(...)
Ja jutro wyruszam zamówić suknię ślubną i jak się uda kupić coś na poprawiny Mam nadzieję, ze znajdę coś do 250-300zł, bo za 150 to ciężko o coś porządnego w Kielcach.
Piękne zawieszki
Brawa za powściągliwość przy zamówieniu i trzymam kciuki za udane zakupy ciuszkowe .

A dukanie rzeczywiście nie każdemu może podpasować, nawet z tego względu, że nie każdy lubi nabiał, choć przeważnie słyszy się głosy pozytywne. Ja przykładowo uwielbiam wieśniaki i nie wiem, czy będą potrafiły mi się znudzić . Powiem pod koniec diety .
Podziwiam wegetarianki, które mimo braku mięsa w menu z sukcesami tę dietę przeprowadzają

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
moim zdaniem te "mieszane" kosmetyki też powinny być +biedronkowe i lidlowe
Mieszane może być ciężko poklasyfikować, bo wystarczy ukręcić w zmodyfikowanej proporcji i wychodzi coś innego. Biedronkowe i Lidlowe natomiast mogłyby rzeczywiście pojawić się na liście . Masełko Cien bardzo mi pasuje, a nie ma jak go zachwalić w szerszym zakresie .
Nie mogę się już doczekać poniedziałkowego poranka.
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora