Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kurs spn a ja wciąż zielona;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-21, 17:55   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

W SPN jest chyba ze 30 żeli podstawowych i rzeczywiście na początku możesz miec mętlik w głowie. To normalne. Układa sie potem

Co do kolejnoście to podajesz prwidłową.

Frencha żelem możesz robić trzema żelami- builder white (na tips i na formę), soft white (forma tips) Snow white- (nie nadaje sie bezpośrednio na formę).

Na łozysko możesz nakłądac: builder clear, naturala blush, ultra blush, cover, baby blush, clear... W zalezności jaki efekt chcesz osiągnąć.

Krzywą C możesz budowac clear gel, lub builder gel.

Niestety cięzko jest powiedzieć wjaki żel wtapiałas ozdoby, bo da sie w prawie każdy, w zależności jaki efekt chcesz osiągnąc. Ja do zdobień używam builder pinka, lub builder clear, lub clear gel...

Co do zestawu to rzeczywiście jego cena to ok 1000zł w przypadku żeli.
Jakie wybierzesz zalezy ods Ciebie- jedne dziewczyny wolą średniogeste- natural blush, ultra blush, czy clear, inne geste- buildery...
Jedne wola pracowac jednofazowow- nie używając bazy i glosów, inne trójfazowo, jeszcze inne- dwufazowo. Wiekszością naszych żeli da sie pracować każdą z tych metod....

Nie fiksuj sie, ze jest jedyna słuszna metoda.
Na builder white'a możesz nałozyc drugą warstwę builder white'a, albo snow white, albo fot white- zalezy jaki odcień bieli chcesz osiągnąć... Możesz takze dac dwie warstwy soft white; możesz na soft white dać snow white.
Możesz w pudełeczku wymieszać dwa żele białe i stowrzyc sobie z nich trzeci... Np builder white ze snow white da Ci nieco rzadszy żel o mocniejszej niż builder white odcieniu bieli...

Po prostu- dużo tego jest
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując