Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 17:27   #3016
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
bardzo chetnie przeczytam Twoja opinie na temat mascary ;]
jeszcze nie mogę nic powiedzieć, bo jest nietknięta nie wychodzilam dzisiaj z domu = jestem bez makijazu
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ten, który mi najbardziej podszedł (kryjący, SPF 15) kosztuje 102zł za 30ml, ale jeszcze były mineralne (mają rozświetlające drobinki), lekko kryjące, kamuflaże, korektory, podkłady w sztyfcie... Nie wiem, jakie mają ceny, spytałam tylko o ten jeden. Ale sądzę, że wszystkie są w podobnej cenie.

Daria, ja niby też różowa jestem - ale tylko na twarzy, resztę mam żółciutką; więc żeby zmniejszyć efekt "świnki" używam podkładów w odcieniach żółtych
Obawiam się, że najjaśniejszy chłodny (różowy) był minimalnie ciemniejszy niż mój NC15. Może da się gdzieś próbki dostać? Allegro?
cos czuje, ze wleje do małego słoiczka trochę swojego Revlona jak będę jechała do Wawy i będę porównywała kolor bo szukam czegoś takiego, ale jedynie bardziej kryjącego.
a różowa jestem cała, więc żółty podkład wygląda u mnie głupio przez moment używałam i cieszyło mnie, że maskuje trochę tę czerwień, ale jednak za dużo miał wad i przede wszystkim - gryzł się z resztą ciała
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora