Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - liposukcja lub LPG
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-05-17, 15:50   #2
Gordon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 8
Re: liposukcja lub LPG

Witaj. Mialam podobny problem choc nieco w innym miejscu (tzw bryczesy czyli grube biodra i udka) Zdecydowalam sie na Endermologie , faktycznie koszt min 100? zabieg. Mialam juz 8 zabiegow czyli ilosc ktora powinna cos ruszyc w pozadanym kierunku. Niestety, zabiegi nie doprowadzily do schudniecia ani do utraty w obwodzie. Natomiast popekaly mi naczynka na nogach! Wiec chyba lepiej do chirurga pozdrawiam
ewella napisał(a):
> Witam
> Po wielkich rozmyślaniach wybrałam sie wreszcie do chirurga plastycznego by wreszcie zwalczyć fałdki tłuszczu nad kolanami i ku mojej rozpaczy lekarz stwierdził, że nie kwalifikuje się do zabiegu liposukcji !!!! byłam zrospaczona. Zasugerował natomiast, ze zamiast tego powinnam raczej udać się do wskazanego przez niego gabinetu kosmetycznego na zabiegi LPG. Hmmm wszystko ładnie i pięknie tylko, że podobno jeden zabieg takiego masażu kosztuje ok. 100 zł, a potrzeba ok. 10-25 zabiegów. I w tym momencie zastanawiam się czy ryzykować wydaniem taaaakich pieniędzy na jakieś -tam masaże, skoro tyle samo zapłaciłabym za operację chirurgiczną, która z pewnością przyniosłaby WYMIERNE efekty .... A takie masaże przecież mogą nic nie zdziałać, a pieniądze wydam takie same albo nawet większe.... Co robić, czy ktoś może miał podobny problem i korzystał może z endemorologie lub LPG ?! Proszę o informacje.
Gordon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując