Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - liposukcja lub LPG
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 03:11   #20
Concovado
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: liposukcja lub LPG

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Witam
Po wielkich rozmyślaniach wybrałam sie wreszcie do chirurga plastycznego by wreszcie zwalczyć fałdki tłuszczu nad kolanami i ku mojej rozpaczy lekarz stwierdził, że nie kwalifikuje się do zabiegu liposukcji !!!! byłam zrospaczona. Zasugerował natomiast, ze zamiast tego powinnam raczej udać się do wskazanego przez niego gabinetu kosmetycznego na zabiegi LPG. Hmmm wszystko ładnie i pięknie tylko, że podobno jeden zabieg takiego masażu kosztuje ok. 100 zł, a potrzeba ok. 10-25 zabiegów. I w tym momencie zastanawiam się czy ryzykować wydaniem taaaakich pieniędzy na jakieś -tam masaże, skoro tyle samo zapłaciłabym za operację chirurgiczną, która z pewnością przyniosłaby WYMIERNE efekty .... A takie masaże przecież mogą nic nie zdziałać, a pieniądze wydam takie same albo nawet większe.... Co robić, czy ktoś może miał podobny problem i korzystał może z endemorologie lub LPG ?! Proszę o informacje.
Ja korzystałam z zabiegu laserowej lipolizy bridżesów i brzucha - jeden zabieg chirurgiczny zamiast zastrzyków lipolizy iniekcyjnej, które jednak bolą, i jestem zadowolona, robiłam w Centrum Estetyki Ciała Katowice, Panewnicka 5,tel: 032 7820702, mają tam też nowość spośród nieinwazyjnych zabiegów - Ultracontour, ale ja chciałam mieć szybki efekt - i mam. Po 3 tygodniach zeszły ślady zabiegu, miejsca wkłucia igły z laserem sa niewidoczne. Ja to znalazłam na stronach amerykańskich pod hasłem LASERLIPOLYSIS, ZOBACZCIE SOBIE W GOOGLACH POD TYM HASŁEM SA CIEKAWE FILMY. Potem poszukałam kto to robi w Polsce i znalazłam, powodzenia, chyba lepiej znieść jeden taki zabieg niż jeździć w nieskończoność na LPG
Concovado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując