Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - liposukcja lub LPG
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-10, 21:29   #23
Acklins
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: liposukcja lub LPG

Cytat:
Napisane przez Concovado Pokaż wiadomość
Witaj. Najpierw spotkałam się z chirurgiem - doktorem Henrykiem Mekle - jest tam szefem - wzbudził moje zaufanie spokojem i konkretnymi odpowiedziami na każde moje pytanie. Zbadał mnie bardzo dokładnie i pokazał gdzie mam zbiorniki tłuszczu, pokazał jak się mogą zmienić po zabiegu, ocenił jakość skóry - co jak stwierdził ma ogromne znaczenie. Prosił, żebym zrobiła podstawowe badania krwi przed zabiegiem. Sympatyczne panie z recepcji zmierzyły mnie, a razem z doktorem wybrałam sobie specjalne ubranko uciskowe z katalogu, które doktor zamówił dla mnie na dzień zabiegu ( wliczył je w cenę zabiegu ). Zabieg był chyba za 2 tygodnie, dostałam tabletkę z antybiotykiem, i tabletkę uspokajającą, doktor mnie sfotografował, porysował mazakiem, kroplówka. Położyłąm sie na stole operacyjnym i czułam ukłucia cienkiej igiełki kiedy doktor znieczulił mi skórę. potem już nic nie czułam, rozmawialiśmy sobie, przez jakis czas chyba sie nawet zdrzemnełam. Nie odczuwałam zabiegu wogóle, zdziwiłam sie kiedy zobaczyłam wytopiony tłuszcz w słoiku - koło 4 litrów. Po 2 godzinach wstałam, dziewczyny założyły mi to ubranko uciskowe, położyłam sie na fotelu wypoczynkowym, dostałam kawę, wodę, coś do jedzenia, czułam się świetnie. Pierwszy dzień po zabiegu byłam obolała. Wizytę u doktora miałam po tygodniu i miesiacu od zabiegu. Tydzień po martwiły mnie siniaki na łonie, potem wszystko znikneło i po miesiącu było OK. Jeśli robi się wiecej jak jedną okolicę, to można sie targować, mnie udało sie zmniejszyć cenę o 4 000 zł, w cenie miałam ubranko uciskowe - bardzo fajne, wysokiej jakosci, oraz jeden zabieg radiofrekwencji przed zabiegiem - napinanie skóry za pomoca fal radiowych - oraz jeden po zabiegu. potem dokupiłam sobie jeszcze 2 zabiegi Ultracontour ( za pół ceny ) żeby uruchomić drenaż limfatyczny. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, brzuch mi sie spłaszczył, straciłam koło 12 cm w obwodzie pasa, a koło 10 cm w pupie, mam teraz gładką linię talii bez żadnych bridżesów, śladów wogóle nie widać, moge polecić, warto było troche pocierpieć i zapłacić, ale sie opłacało. Zresztą spotkałam tam ciekawe panie, również z Anglii - wszystkie zadowolone. Jedna pani aktorka po 80 - ce powieksszała sobie usta i wygładzała twarz a druga, która była operowana przede mną - wyglądałą po zabiegu bardzo spuchnieta - pozbywała się podbródka metodą laserową i robiła sobie zabieg na powiekach górnych - nie rozpoznałam jej jak sie spotkałyśmy po tygodniu - podbródek płaściuteńki - super efekt naprawdę. Angielka była operowana po mnie, spotkałam ją na kontroli - robiła uda wewnątz, zewnątrz i kolana - przyjechała w dżinsach ze studiów ( sprzed 10 lat ).Ta lipoliza laserowa to jest super metoda - jednorazowa i skuteczna.
Witaj. Pamiętasz może adres tej kliniki, albo telefon
Acklins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując