Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - liposukcja lub LPG
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-17, 20:23   #26
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Re: liposukcja lub LPG

Cytat:
Napisane przez Concovado Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z zabiegu laserowej lipolizy bridżesów i brzucha - jeden zabieg chirurgiczny zamiast zastrzyków lipolizy iniekcyjnej, które jednak bolą, i jestem zadowolona, robiłam w Centrum Estetyki Ciała Katowice, Panewnicka 5,tel: 032 7820702, mają tam też nowość spośród nieinwazyjnych zabiegów - Ultracontour, ale ja chciałam mieć szybki efekt - i mam. Po 3 tygodniach zeszły ślady zabiegu, miejsca wkłucia igły z laserem sa niewidoczne. Ja to znalazłam na stronach amerykańskich pod hasłem LASERLIPOLYSIS, ZOBACZCIE SOBIE W GOOGLACH POD TYM HASŁEM SA CIEKAWE FILMY. Potem poszukałam kto to robi w Polsce i znalazłam, powodzenia, chyba lepiej znieść jeden taki zabieg niż jeździć w nieskończoność na LPG
Concovado jesteś u mnie na cenzurowanym. Osobiście uważam, że spamujesz forum podobnie jak MonikaK83, tymi samymi treściami Dla mnie jesteś niewiarygodna. Jeszcze jeden taki wpis na temat firmy lub środków na przeczyszczenie i dostaniesz bana za spam.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując