Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Misja w Zambii - proszę pomóż ! - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 00:56   #24
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż ! - cz. II

co do wyrzucania z czata to po prostu czasem tak się dzieje, a czasem wywala a nick jakby zostaje czatowi w pamięci, i twierdzi, że ktoś o tym nicku jeszcze jest na czacie, podczas gdy wiemy że nas nie ma ;)
wtedy trzeba wybrać inny nick, a tamten się sam wywali za jakiś czas.

Cytat:
Napisane przez Animator Pokaż wiadomość
Dotyczy terminu. Właśnie 20.X.br o 12.00 mam prelekcję w centrum JPII w Gliwicach a 21.X.br, ale o 17.00 w parafii Wszystkich świętych też w Gliwicach, ale z tematem z ub. roku. Kto może to zapraszam. Ja mogę ugościć za darmo u mnie ale nocleg tylko dla 2 osób.
mukashanie też 20-21 nie pasuje, więc następne terminy do wzięcia pod uwagę to:
  • 3-4 listopada (1-2-3-4 to długi weekend, nie najlepiej)
  • 10-11 listopada (uwaga: 11 listopada - święto narodowe)
  • 1-2 grudnia (wąż w kieszeni - prezenty na Mikołajki)
  • 22-23 grudnia, ale to tuż przed świętami, to nie bardzo, ale za to może być wolny termin w domach kultury, bo nikt takiej daty nie chciał ;)

dyskusja zabrnęła aż w kierunku zorganizowania przy okazji wystawy oraz otwarcia wystawy - spotkania dla ludzi, a po nim pojedziemy na spotkanie we własnym gronie :)

czyli potrzebujemy:
1. sali / korytarza - w domu kultury z dobrym dojazdem
2. prelegenta/tki - tu widzę Agę i może Nortona, mukashanę, Bertranda, s. Franciszkę, Animatora, + osoby które adoptowały dzieci
3. zdjęć z wystawy w Jastrzębiu (i/lub innych), obrazków z kupek słonia itp.
4. pocztówek do wręczania na pamiątkę
5. osób które upieką ciacha ;) i będą podawać herbatkę, coby była miła atmosfera
6. do samej prezentacji - laptopa, rzutnika, i naszych różnych prezentacji już zrobionych, żeby to leciało na ekranie zanim się spotkanie zacznie, żeby ludzi wprowadzić w temat
7. cz-b plakaty tekstowe mogę zrobić, jeśli mają być lepsze to nie umiem :)

Cytat:
Napisane przez Animator Pokaż wiadomość
New Rock i Norton
Co powiecie na Kongres misyjny młodych w Poznaniu teraz 29.IX. Ja tam będę z córką no i może z kilkoma innymi młodymi z parafii.
nigdzie nie jeżdżę ;)
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora