Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzura M.Brodki- jak to zrobic???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-23, 22:12   #6
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Fryzura M.Brodki- jak to zrobic???

Cytat:
Napisane przez Alice.soul.
Hej!!!! Otóż ....moja rada dla ciebie....(mi kiedyś wyszła identyczna fryzura ja u Brodki ) Po umyciu włosów zrób sobie na całej głowie małych slimaczków(skręć włosy i upnij spinkami albo gumkami) , które zostawisz na noc. Układając nałóż lakieru albo pianki dla lepszego efektu. Przy zdejmowaniu zaś delikatnie rozczesz włosy tak by nie zrobił ci się jeden wielki kołtun.Efekt murowany A jak nie to może papiloty albo mnóstwo małych wałków??
No dokładnie podpisuje sie pod tym...bo kiedys tak samo z robiłam z myśla ze potem bede miała tak ładnie pokrecone cos w rodzaju pierwszego zdjecia... a wyszły takie jak na 2 foto... nie zbyt mi to pasowało bo miałam duzo krutsze włosy... i i nie były takie zwiewne długie jak na fotce tylko takie zbite afro jak maja murzynki... chyba nie wygladało najlepiej... bo moja mamusia ze śmiechu prawie lezała na podłodze... aha a co do lakieru czy pianki to niewiem zalezy czy masz podatne włosy na ukladanie... bo ja bardzo... i nie uzylam do tego zadnych kosmetykow i mialam robione slimaczki na podsuszonych wlosach... i przypiete spinaczmi a rano jak mialam wyjete spinacze to moje slimaczki pozostaly w tym samym miejscu i nie moglam ich odccepic od glowy no mam andzieje ze tobie lepiej wyjdzie pzdr.
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując