Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-18, 18:15   #1569
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ech, rozświetlacze... Moja niespełniona miłość... Zanim się na którykolwiek zdecydowałam, zrobiłam się za stara na wszystkie...
Teraz co jakieś 2 miesiące toczę żywe dyskusje z Macowkami w ZT, ale jeszcze nie dałam się przekonać. Wszelkie błyszczące elementy położone w okolicy oka elegancko podkreślają zmarszczki, nawet te jeszcze niewidoczne normalnie
Jakby któraś z Was miała swoje niepostarzajace typy to proszę o info

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
o dzięki, mi kiedyś proponował konsultant BB ten puder ale w ciemniejszym odcieniu... i on mi go proponował na całą twarz... nie pamiętam powodów, dla których go w końcu nie kupiłam, ale temu co tutaj muszę się przyjrzeć; jakoś od początku go skreśliłam jako zbyt jasną rzecz jak dla mnie
Też bardzo długo poszukiwałam idealnego rozświetlacza i byłam przekonana, że to kosmetyk absolutnie nie dla mnie. Po wielu testach, skusiłam się w ciemno na polecany przez OlęM Kevyn Aucoin Celestial Powder i jest rewelacyjny
Natomiast nie wiem czy będziesz zadowolona z BB, jest dość widoczny i ma wiele mini drobinek brokatu, nie tworzy takiej tafli, jak KA.
Może to zależy od cery, może na młodej skórze wygląda ok



Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Ojej dobrze, że takie produkty wzbudzają tylko mój zachwyt bez chęci posiadania świecę się sama takim blaskiem, że dodatkowy mi niepotrzebny, chyba, że mam w planach oświetlanie sobie drogi własnym światłem z czoła, gdy wracam wieczorem do domu
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też tak mam , jednak rozświetlacze lubię, w umiarkowanych ilościach .
Swój blask też niestety mam, ale rozświetlacz KA go nie podkreśla, a nawet ukrywa

Jeszcze raz dziękuję OliM za jego odkrycie
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora