Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 20:37   #1576
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Też bardzo długo poszukiwałam idealnego rozświetlacza i byłam przekonana, że to kosmetyk absolutnie nie dla mnie. Po wielu testach, skusiłam się w ciemno na polecany przez OlęM Kevyn Aucoin Celestial Powder i jest rewelacyjny
Natomiast nie wiem czy będziesz zadowolona z BB, jest dość widoczny i ma wiele mini drobinek brokatu, nie tworzy takiej tafli, jak KA.
Jasny nie ma brokatu. Ciemny ma . A tafli nie tworzy. To prawda.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no nic, będę się rozglądać... albo kogoś poproszę o pomoc... ale najpierw tego Bobbika potestuję, chociaż chyba mam uraz do tej marki
Ten puder jest najbardziej niezwyklym i dziwacznym pudrem jaki mam w swojej sporej kolekcji. Nie rozswietla brokatem. Nie rozswietla tez tafla. Zawsze rozswietlacz rzuca sie w oczy. Daje specyficzne wykonczenie. BB w oczy sie nie rzuca. Nie daje tafli. Wykonczenie ma satynowe (jak zwykly puder); cos a'la puder z krzemionka. Nie ma wykonczenia "rozswietlaczowego". Daje najbardziej naturalny glow jaki kiedykolwiek widzialam. Na dzien idealny. Na impreze w klubie juz nie, bo jest za delikatny. Wiem jak sie malujesz i sadze, ze Ci sie spodoba .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora