Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 17:48   #2896
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Ja zdrowa jak koń
Tylko, że jestem sama z dziećmi i rosołek będzie jak sama sobie naleję, a położę się jak Reszta już będzie spała
No nie odpuszczę sobie lasera w środę - na te 45 minut poproszę Mamę by przyjechała do moich Gadzin Po laserze strajkuje i nakładam cosmelan, choćby się waliło i paliło I zamierzam mieć inne obowiązki w nosie. Trudno będzie ponieważ mój TŻ będzie od 01 paździrnika dorywczo dostępny

kamilia: ja też myślę o mniejszym i lżejszym laptopie, ale one kosztują straszną kasę
ja własnie nie chcę małego - teraz , kiedy siadł mi komp, pracowalam na lapatopie 15 i oczy mi odpadały. Potrzebuję ekran 17. Nie wożę go, potrzebuję go do przenoszenia głownie w obrębie domu więc waga nie ma dla mnie znaczenia.W tym tygodniu chyba w końcu się zdecyduję. Znajomy ma mi potwierdzić, czy ten model, który sobie wymyslilam, jest mozliwy do kupienia w niższej cenie. Jeżeli nie, to kupię w tej, którą znalazłam - 3200. Do tego tylko dokupię office.

Domuś - zadzwoń moŻe przed laserem do lekarza i zapytaj, czy po laserze możesz robić cos ? W okolice oczu ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora