Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 18:19   #1195
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja nadal jestem w szoku.
Ale to jeszcze nie koniec ... Zapłaciłyśmy za przesyłkę ponad 20$. A na paczce kwota, jaką EGM zapłaciło za wysyłkę to...41.95$
Zadałam pytanie Lorri z EGM czy nie muszę czegoś dopłacać do tamtego zamówienia (bo kurczę, to prawie 20$ w plecy dla EGM i wolałam wiedzieć o tym wcześniej niż za jakiś czas otrzymać link do uregulowania płatności ), ale mi odpisali, że nie, że wszystko jest ok i że dziękują za uczciwość.. A do tego przecież wysłali drugą część zamówienia (kilka mydeł i krem) w drugiej paczce, więc poniesli kolejne koszty.
Podsumowując
- zamówienie na prawie 250$ przyszło bez VAT-u
- dostarczone kurierem do mieszkania
- za wysyłkę nie musimy dopłacać, mimo że EGM ponad 20$ do niej dołożyło (nie wspominając o drugiej, której kwoty wysyłki nie znam jeszcze, bo nie dotarła)
I nadal jestem w szoku

Duuuużo ta firma zyskała w moich oczach takie zachowania się naprawdę chwali!

Co do kosztów - to prawdopodobnie mają umowę z firmą wysyłkową, być może mają nabitą cenę regularną, a oni płacą mniej? No nie wiem, tak tylko sobie myślę....

Jeśli tak nie jest - to tym większy "szacun"

Ja jestem przeogromnie zaskoczona, zachwycona i w ogóle pieję z radości, że już jeeeeest
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora