Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tłusta cera.
Wątek: Tłusta cera.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-09, 19:06   #23
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Tłusta cera z przesuszonymi miejscami

Zawsze uważałam, że moja cera jest tłusta. Szybko się przetłuszczała, świeciła się, miała gdzieniegdzie wypryski etc, ale gdy odpowiednio dbałam obyło się i bez nich [img]icons/icon10.gif[/img]
Gdy odkryłam iż mam alergiczną skórę + skazę białkową, to po pewnym czasie stosowania jakiegoś specyfiku do buzi, dzięki któremu miałam naprawdę bezwypryskową, czystą buźkę, dostałam suchych, czerwonych plamek. Okazało się, że zbyt intensywnie i za długo stosowałam owy toniczek (nazwijmy to tak, choć nie jest to prawidłowa nazwa, gdyż nie było to nic, co mogłoby być z rodziny tonikowatych [img]icons/icon10.gif[/img] ). Od tamtej pory wszyskie toniki jakie stosowałam powodowały, że moja skóra w niektórych miejscach się wyszuszała, tworząc właśnie czerwone plamki. Ale!.. nadal była cerą tłustą zarówno na policzkach (pod oczami przede wszystkim) jak i na czole, brodzie, pod brwiami [img]icons/icon7.gif[/img]
Zatem mam dwa pytania:
1. Czy moja cera rzeczywiście jest cerą tłustą ze skłonnościami do przesuszania pod wpływem pewnych specyfików?
2. Czy istnieją jakieś toniki, które nie wysuszą mojej buźki, a wręcz będą ją nawilżały? Bo naprawdę nie mam nic przeciwko temu, że moja buźka się gdzieniegdzie świeci. Moim zdaniem matowa cera wygląda tak sztucznie.. (ale to tylko moje skromne zdanie [img]icons/icon10.gif[/img] ).

Dzięki z góry [img]icons/1cmok.gif[/img] for all
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując