Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-07, 18:56   #1960
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

no więc ja sie też bardziej konkretniej opiszę i poproszę o ocenę-pomoc.

cera- mieszana w kierunku przetłuszczajacej się. Rozszerzone pory niemal na całej twarzy.
-Zaskórniki na nosie -największy wróg
przy płatkach noskowych popękane naczynka
-na czole i brodzie maluśkie zaskórniki właściwie niewidoczne
-Policzki - kilka zaskórników, rozszerzone pory + kilka malutkich dziurek/blizenek po syfkach i kilka szt. niewielkich przebarwień po 'niespodziankach' >> cel - wygładzić i ujednolicić poliki

PLAN
noc
- żel effaklar lub mydło antybakteryjne protex
- 2 noce effaklar, 1 noc -juvit, po chwili physiogel

dzień
- żel effaklar lub mydło antybakteryjne protex
- emulsja Lirene family SPF50 - narazie ok, mam nadzieję że nie zapcha po dłuzszym czasie

inne:
- 2x w tyg peeling Ziaja Pro bardzo mocny
- maska ściągająca z glinką zieloną Ziaja pro
- tonik aspirynowy

moje pytania:
1. czy te 'inne' (peeling + maska) lepiej stosowac tego wieczoru, kiedy nakladam na noc effaklar czy raczej wtedy gdy jest pora na nawilzenie physiogelem?

2. jak często stosować tonik aspirynowy? jest rewelacyjny, zaczełam stosować przed effaklarem (wtedy rano i wieczorem) a teraz nie wiem, jak czesto go sie stosuje? czy tak jak normalny tonik, rano+wiecz czy lepiej rzadziej?

3. mam zawsze w domu algi w proszku, bardzo lubię robić z nich maseczkę, wcześniej stosowałam też maseczki nawilżające - ale teraz nie wiem kiedy to "wpiąć" w ten plan za dużo wszystkeigo, może zrezygnować z nich na razie? (póki co tak zrobiłam)

czekam na odpowedz od jakiejś kochanej duszyczki
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując