Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EMO co to za styl?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 17:31   #226
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
noo troszke mnie nie bylo....ooo ja mam fanki...heheh....Jelsi chodzi o myspace to mam tylko jednego www.myspace.com/hateme4. wszędziemam taki nik...

Tylko ze 13-letnie fanki Tokio Gniotel robią wspanialem moje fake'i...natrafiam na profile i dowiaduje sie ze pochodze raz z Niemiec..raz z Californi...Innym razem z chorwacji..heheh

Apropo tematu..to po prostu uwazam ze mało jaki chlopiec ma na tyle odwagi zeby wykoczyc tak jak ja w pomalowanych oczach ,panokciach i w obcislym ubraniu na ulice...Tak na prawde ludzie sie boja...opini innych...drechow glupich(ostnio 4 chcialo mnie pobic..uciekalem az sie kurzylo..hehe)...

A mieszkam w świetokrzyskim wojwodztwie w wspanialym Opatów City..gdzie nie ma nawet Rossmana..hehe..ale na szczescie bywam czesto w wawie i tam sie zaopatruje w ciuchy...jestem wiernym fanem H&M,C&Aoraz Carlings...
a ja wysłałam ci zaproszenie i nic jajć jak fajnie bywasz w Wawie uważaj żebym cię kiedyś nie porwała jak Cię znajdę w H&M'ie

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
A to w zasadzie zalezy o ktorej zdąrze wstac do szkoly rano....jak wczesniej to sie maluje jak ponziej to robie tylko wlosy i ide do szkoły...

wiesz jak ja jestem w wawie to ludzie na mnie tak nie patrza jak w moim zadupiu...połowa mojej klasy nie wie co to jest H&M...nie wspoimanjac juz o emo...
Nie martw się, w moim na raize są na etapie muzyki techno i disco-polo do emo jeszcze daleka droga
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując