Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy przetłuszczające sie a jednocześnie przesuszone - czy to się nie wyklucza?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-10, 08:09   #4
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Przetłuszcza się skóra głowy, a włosy suche - mało nawilżony włos, dlatego obie rzeczy wcale nie muszą wykluczać

Kiedy włosy się przetłuszczają trzeba zrezygnować, albo zminimalizować używanie pianek, lakierów żeli i innych cudów - niewidów. Chyba że się coś zmieniło, ale kiedyś tak gdzieś przeczytałam
A co do nawilżania - gdzieś na forum były świetne maseczki domowej roboty na nawilżenie i odżywienie włosów
No właśnie, przetłuszcza sie skóra głowy. Jeśli zaczne stosować jakieś maseczki i odżywki to automatycznie maja one kontakt ze skórą. Czy nie zacznie sie ona jeszcze bardziej przetłuszczać?

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Co dwa dni. Oh, jak ja chciałabym myć włosy co dwa dni. Myję codziennie.

Do mycia jakiś delikatny szampon.Np. babydream Odżywka, bez silikonów, nieobciążająca,ale nawilżająca. Możesz sprobować kallosa al latte. Ja nakładam od ucha , zostawiam na głowie sporo czasu i nie obciąża ani troszkę.
Czyli na jakie składniki zwracać uwagę (co to są te silikony - kojarzą mi się jednoznacznie z biustem ) ?
Co to znaczy, że nakładasz od ucha? Że nie przy skórze? Ja mam włosy krótkie, więc raczej muszę nałożyć przy skórze.

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Do mycia jakiś delikatny szampon.Np. babydream
Czyli zrezygnować z szamponu do włosów przetłuszczających?

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-10 o 09:25 Powód: post pod postem
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując