Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-25, 22:26   #809
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jak bylas na urlopie to jestes rozgrzeszona


a ja sie napalam na wakacje jak szczerbaty na suchary, bo od wakacji 2009 nie bylam za granica tylko nasze polskie morze i lapanie slonca spomiedzy chmur w tym roku w koncu calkiem realne, ze gdzies pojade i nie moge sie doczekac

dzięki!

ja ostatni raz byłam w podróży poślubnej też 2009 i od tamtego czasu nic... Jak mam jechać nad polskie morze i liczyć na to, że może się uda z pogoda a może nie jak mam jeden tydzień wolny w całym roku to dziękuję, wybieram zagranicę i ciepłe kraje. Miałam taki upał że hoho
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34910852]
Ja polskiego morza nie cierpnie. Bylam dwa lata we Wladyslawowie. Plaza zatloczona na maksa, doslownie 1 czlowiek/metr kwadratowy.
Woda brudna, zimna; bylo w niej mnostwo much, cale metry powierzchni. Fuuu.[/QUOTE]
dokładnie... kiedyś polskie morze przyciągało klimatem, teraz nie dość, że pogoda gorsza jakaś, to jeszcze drogo... jestem ciekawa czy nad polskim morzem bym dostała 7 noclegów dla dwóch osób za niecałe 800zł...?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora