Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-31, 13:58   #1
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295

Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)


Prosze was o porady co do dobrego kremu na moja skore.Mam 19 lat.

Otoz mam skore mieszna, na czole nosie i brodzie jest troche tlusta czasami a raz strasznie przesuszona ze az naskorek schodzi, na policzkach jest normalna, mam trudnosci z dbaniem o nia, bo nie wiem juz dokladne jak czsami robia mi sie pryszczyki i potem zostaja sladki przez dluzszy czas (tego bardzo nie lubie- jak pozbyc sie tych sladkow??)

Prosze poradzcie mi jak mam o nia dbac, czym ja myc, jakie kremy mam tosowac, jakie maseczki robic, czy tez peelingi, wqogole jakich kosmetykow mam uzywac??

Z wlasnego doswiadczenia sadze ze kremy przeciw zmarszcczkowe sa dobre ogolnbie na skore i nie tylko na zmarszczki,bo raz kiedys uzylam z firmy Olay i byl super tylko czy jest dla mnie odpowiedni, bo narazie zadnych zmarszczek nie mam.Powiedzcie czy kremy na zmarszczki sa dobre tylko na zmarszczki??

Jak mi doradzicie jakies kosmetyki to prosilabym aby to byly firmy zagraniczne poniewaz mieszkam w niemczech i polskich kosmetykow tu nie dostne

Emilio czy poradzilabys mi cos dobrego dla mnie
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując