Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-31, 15:03   #4
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Cytat:
Otoz mam skore mieszna, na czole nosie i brodzie jest troche tlusta czasami a raz strasznie przesuszona ze az naskorek schodzi, na policzkach jest normalna, mam trudnosci z dbaniem o nia, bo nie wiem juz dokladne jak czsami robia mi sie pryszczyki i potem zostaja sladki przez dluzszy czas (tego bardzo nie lubie- jak pozbyc sie tych sladkow??)
do nawilzania polecam physiogel, jelsi nie masz tendencji do zapychania to ziaja calma hlc,emulsja nawilzajaca iwostinu, hydraphase legere, krem aa help
slady sa czerwone czy brazowe? podaje wypowiedz moja z innego posta


jelsi są to czerowone plamki to moze Ci pomóc nadtlenek benzoilu, czy kwas azelainowy. np benzacne , acne derm, jesli zrobią sie juz brazowe wówczas mozesz cos na przebarwienia z tym ze należy zrwócic uwagę na to jaki sładnik "góruje" , skute4czne w przebarwieniach są takie skłądniki jak:hydrohinon, , kwas kojowy, pochodne fenyloalaniny, kwas fitowy, czarna morwa.

a z preparatów to np Lierac Correctour Anti Taches czy Isis Unitone 4, kuracja depigmentująca SVR, niedawno ziaja wypusciła serie annco dla cer dojrzałych i mozna polecic serum wybielajace, bardzo fajne i niedrogie.barfdzo skuteczne z przebarwieniami są również retinoidy i czy to tretinoina, czy adapalen, czy tazaroten zadzaiałają podobnie. kwasy AHA takze wykazuja działanie rozjaśniajace jednak dla pełnego efektu potrzeba serii zabiegów, jednak juz po 1 zabiegu skóra jest ładniejsza


jesli chodzi o zabiegi złuszczajace to np
mikrodermabrazja
yellow peel
glyco peel
easy physic peel
green peel
peeling migdałowy(łagodniejszy jest )
roztwór jessnera
laserowe usuwanie przebarwien
weekend peel


a jak dbac, raz w tyg peeling gommage czy wnzymatyczny, krem lekki prosty w skladzie , intentywnie nawilzajacy np to co Ci napisałam,jakas maseczka z alg


Cytat:
Z wlasnego doswiadczenia sadze ze kremy przeciw zmarszcczkowe sa dobre ogolnbie na skore i nie tylko na zmarszczki,bo raz kiedys uzylam z firmy Olay i byl super tylko czy jest dla mnie odpowiedni, bo narazie zadnych zmarszczek nie mam.Powiedzcie czy kremy na zmarszczki sa dobre tylko na zmarszczki??

jesli Ci odpowiadał mozesz go uzywac, bo skora sie nie uzaleznia i nie pamieta co jej sie w przeszlosci podawalo , wiec mozesz spokojnie uzywac jesli Ci słuzył


aha zagraniczne, to np noviderm serenactive, la roche posay hydraphase legere bądz riche, avene hydrance optimale legere lub riche, svr xerial do twarzy on dodatkowo lekko wplynie na przebarwienia, jelsi nie masz problemów z zapychaniem to diroseal, albo diacneal(jesli nei masz naczynek) bo zawiera on kwasy AHA 6% wiec na przebarwienia dobry tez i oba zaweiraja retinaldehyd siwetnie dzialajacy na problemy skorne , przez neta mozesz zamówi welede z irysem(siwetny) lub tołpy kremik futuris
jesli chodzi o maseczki to wiekszosc to kremy nawilzajace wiec zainwestuj w algi albo poprpaostu nałóz raz w tyg grubiej kremiku

masz jakies zmaiany ropne? jesli nie to na sporadycznie wyskakujace pryszcze kup cos na przyspieszanie ziarninowania skóy, jest u Ciebie dostępny tormentiol?on jest dobry, tonik z wasek BHA tez jest dobry na takie niespodzianki i na przetłuszczjaaca sie cere
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując