Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - preparaty z wit. C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-04, 04:28   #18
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Re: preparaty z wit. C

[quote=kasiahan;3011865]jest jescze Hydracid C z SVR,minimalnie tańszy to ten-->http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1537
tylko jak dla mnie to on nie nawilża tak jak Active C , a pomiędzy Activem dla normalnej/mieszanej a tym do cery suchej nie ma moim zdaniem dużej, żeby nie powiedzieć prawie żadnej różnicy, tak przynajmniej ja je widzę,
Redermic też jest b,dobry, choć tak do końca się wypowiedzieć nie mogę bo dopiero od tygodnia go stosuję

No zależy gdzie, zwykle jednak Hydracid jest od Active C droższy. Używam go właśnie i podoba mi się, choć racja - nawilżenie nieporównywalne z Active c.
Za to matuje buzię świetnie, więc pod podkład na wyjścia wieczorne lub popołudniowe bomba, podkład świetnie się na niego nanosi, no i mat trzyma się rewelacyjnie.
Pod filtr też hydracid jest fajny, właśnie dlatego, że nie zostawia na buzi grama tłuszczu czy błysku, ma silicony, więc ułatwia wchłanianie.
Mało wydajny jest w porównaniu do LRP.

Moim zdaniem również nie ma różnicy użytkowej pomiędzy suchą i mieszaną wersją Active c, jedynie w konsystencji, ta do suchej jest bardziej zwarta. Efekt na buzi ten sam.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując