Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-04, 14:20   #11
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Smile Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Dziękuje Erato za taką profesjonalną odpowiedz wszyscy piszą że one pomagają nawet jak poszłam do apteki i powiedziałam że chce coś na plizny potrądzikowe farmaceutka skrzywiła się wbiła w moją twarz wzrok i powiedziała cepan ale ja do końca nie byłam przekonana więc nie wziełam teraz wie że dobrze zrobiłam.

Masz racje ze piszesz że jest to ubytek w skórze i że można to albo złuszczyć albo wypełnić:
ja jestem na etapie złuszczania preparatami AHA ( Ziaja Pro 25%, Lysanel Active 12%) ale jak narazie ani złuszczania ani innych obiawów a tym bardziej efektów nie widać prawdopodobnie jestem mało wrażliwa
Dziękuje ci za wyjaśnienie mi różnicy między rezorcyną, a retinoidami.

Chiałabym jeszcze się dowiedzieć coś na temat który poruszyłaś a mianowicie wypełnianie dołków w skórze czy są jakieś preparaty domowego użytku które mogą choćby w jakimś stopniu wypełnić te blizny?
Czy maści sylikonowe lub kolagenowe czy coś co zawiera może botox mogą pomóc a może coś innego?
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując