Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-05, 18:37   #22
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Re: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

a tak skopiowałam coś o tym exodermie ze strony gabinetu chirurgii plastycznej bo nie wiedziałam co to

osobiście się na to nie pisze przedewszystkim bo nawet jakbym nie miała co zrobić z 4 tysiącami i tak bym je naco innego wydała a po drógie bałabym się jakiś komplikacji i wogóle całości tego wszystkiego czyli kupy zabiegów i cierpienia aż tak zdesperowana nie jestem

I może się aż tak nie znam ale na świeże pryszcze stany zapalne i wogóle bałąbym się dużo kombinować bo można sobie jeszcze bardziej napaprać nawet specjalista nie może nic gwarantować.

Moja kuzynka chodziła na laser jak miała trądzik i blizny no i na początku wyglądała nieznacznie lepiej ale potem miałą taki wysyp przyszczy że jest cała chropowata do dziś ( czyli ładne pare lat) a mimo to widać że odechciało jej się kombinować

Najlepiej na świeże przyszcze stosować coś leczniczego no i lekko złuszczającego np to co pisała Erato

a właśnie co do laseru Erato czy wiesz coś na ten temat bo podobno też złuszcza i jest bezpieczniejszy od dermabrazji i TCA

a właśnie co do laseru Erato czy wiesz coś na ten temat bo podobno też złuszcza i jest bezpieczniejszy od dermabrazji i TCA

Edytowane przez justa79
Czas edycji: 2007-01-29 o 18:28 Powód: post pod postem
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując