Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-06, 08:53   #26
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

No jak kwasik TCA to spoko mam nadzieje że będą po nim widoczne pozytywne efekty. Ale 500 zł za kwasik to chyba dużo wydawało mi się ze jeden zabieg nie jest droższy niż 200 zł no ale nie wiem.

Co do zdjęć masakra szczególnie twarz po exodermie jak bym tak po nim wyglądała ( nawet zaraz po zabiegu i przed założeniem opatrunków) marzyłąbym żeby twarz wróciłami choćby do stanu przed zabiegiem.
A jakby mój mąż zobaczył to zdjęcie zakazałby mi szukać wogóle wszystkiego na temat usówania blizn bo bałby się że kiedyś się nakręce na taki zabieg. On nawet jak kupowałam ten nic niedziałający ( złuszczający) kwas z Ziaji to przeżywała że się oszpece.

Droga alex-no ciesze się że podzielisz się z nami doświadczeniami po peelingu napewno pomorze mi i innym osobom podjąć jakąś konkretną decyzję. Osobiście trzymam kciuki i życze ci żebyś była zadowolona z efektu. Bo najważniejsze jest żeby się dobrze czuć we własnej skórze i nie wstydzić się gdy ktoś ci się przygląda.

Jeszcze do nie dawna dużo osób zwracało uwage na to że mam zniszczoną cere dużo osób wprost pytało mnie się od czego i dopowiadali że to napewno dziury po ospie a ja nie zaprzeczałam co ja się będe tłumaczyć już wole żeby tak myśleli. Pisze że " jeszcze do niedawna" nie dlatego że wyglądam lepiej bo mimo że skóra wygląda lepiej ( nie ma wulkanów plam i strupów ale zostały dziury) tylko dla tego że mało się udzielam społecznie czyli innymi słowy większość życia siedze w domu.

Pozdrawiam..
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując