Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy ta torebka bedzie pasowala ...... ?????
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-25, 09:01   #20
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: siur :D --> do Agi Z

Czesc Aga [img]icons/icon40.gif[/img]

Powiem Ci szczerze, iz probowalam sobie wyobrazic jak najwiecej ciuszkow z kazda torebka, aby zadecydowac ktora bedzie mi bardziej odpowiadala [img]icons/icon12.gif[/img]

Wiem, ze do spodniczek juz nie naloze, poniewaz mam kazda w kolorowe wzorki.. ale do sukienki np:
-bezowej-ciemnej, gora szyta na gorset bez ramiaczek,dol prosty do kolan
-czarnej, rekawek do lokcia, kolnierzyk, guziczki siegajace do piersi.. cala prosta
-w planach mam zakup jakiejs bardzo delikatnej i zwiewnej [img]icons/icon12.gif[/img]

Torebka rowniez bedzie mi pasowala do kazdych w sumie moich spodni (one u mnie kroluja). Wszytkie sa biodrowkami, wiec torebka powinna im dodac uroku.

Apropos bluzek.. rowniez sa kolorowe, ale mam takrze proste.. czarne i biale, te kolory rowniez uwielbiam.

Zdaje soie rowniez sprawe, ze lato nadejedzie szybko, wiec czarnych bucikow dlugo nie ponosze [img]icons/icon12.gif[/img]

Jesli zdecydujesie na ktoras z tych torebek to postaram sie zrobic sobie fote [img]icons/icon12.gif[/img] i wam pokazac [img]icons/1cmok.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując