Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "nickowe klony"- mały apel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-18, 21:20   #1
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837

"nickowe klony"- mały apel


Juz dawno chcialam poruszyc ten problem, ale jakoś caly czas sie powstrzymywalam. Dopiero jak zobaczylam dzis na forum ines85 to pomyslalam "no nieee ".

Sama nie jestem swieta bo logujac sie na wizazu dodalam do "Ines" rok urodzenia kiedy samo ines bylo zajete.
Ale najpierw przegladalam forum i zadna Ines nie rzucila mi sie w oczy wiec myslalam ze nikomu nie zrobie tym krzywdy.
I chyba nie zrobiłam (ta "Ines bez niczego" w ogole sie nie udziela i wiele bym dala aby podkrasc jej nicka ).
Teraz inne Ines tez mi nie robia krzywdy ale to jest jakies dziwne...
Niektore nicki sa do siebie strasznie podobne i zdarza mi sie ze myle jakies osoby.
Jak pojawi sie jakas "czarownicazosia", "lexie1" albo "Ammi" to chyba calkiem oszaleje .
Zauwazylam tez powtarzalnosc lub ogromne podobienstwa w avatarkach.
Ok, to nie koniec świata ale... Czy nie da sie tego uniknać?
Apeluje do osob, ktore dopiero beda sie rejestrowac na wizazu - zorientujcie sie jakie nicki istnieja i sa popularne na forum.
Naprawde nie jest fajnie kiedy przez wiele miesiecy jak ktos pisal Ines to wiedzialam ze chodzi o mnie, a teraz musze sie 5 razy zastanowic czy dana osoba na pewno zwraca sie do mnie lub pisze o mnie.
Dla osob ktore udzielaja sie tutaj sporadycznie to nie stanowi zadnego problemu, ale dla "mieszkanek forum" to nie jest fajne .

A od strony technicznej nie da sie jakos tego zalatwic?
Nie da sie tak jak na starym forum zeby byl nick ten od rejestracji i wyswietlany który mozna zmienić? Wtedy moment rejestracji nie bylby "ostatecznoscia" w wyborze pseudonimu i latwiej pozniej byloby zmienic jakas "klonową gafe"
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując