Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "nickowe klony"- mały apel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-18, 21:46   #11
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Beciu - i czesto takie osoby też zajmuja jakies nicki .
Domyslam sie ze jest mala szansa, ze moj apel cos zdziala , ale warto sprobowac.
Na techniczne rzadko zagladam wiec nie wiedzialam ze byly takie watki. A ja napisalam na plotkowym bo tu zaglada najwiecej osob .

Ja sie nie obawiam, ze bede z kims mylona (bo przynajmniej avatarki mam nieowtarzalne ).
Tylko to jest po prostu niewygodne. Sama czesto skracam sobie nicki i jesli jest przy nim jakas liczba, to zwracajac sie do tej osoby pomijam cyferki.
I wiele osob tak robi (to zrozumiale). Przez to jak ktos sie zwraca do jakiejs tam innej Ines ja odruchowo odbieram to jako cos skierowanego do mnie. I zastanawiam sie o co chodzi. Dopiero przegladam cały watek i widze ze wypowiadala sie w nim jakas inna Ines.
Wiadomo - krzywda mi sie od tego nie stanie, ale jest jakos tak dziwnie i już .
"Klony" czesto "klonuja" nieświadomie. Nie sposob temu zapobiec w sposob techniczny . Dlatego naiwnie wierze ze chociaz taki apel pomoze.

A ja akurat mam dosyc popularny w internecie nick wiec naprawde trudno jest uniknac powtorek .
Co nie zmienia faktu, ze wolalabym czesto nie spotykac na forum Ines85, Ines1986, Ines1987 itp
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując