Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eklerkowy wątek swatkowy :) (czyli która chce poznać przystojniaka?)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-25, 12:03   #17
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Eklerkowy wątek swatkowy :) (czyli która chce poznać przystojniaka?)

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Być z kimś w kilkuletnim związku i potrzebować chwili odpoczynku? To ten związek był tylko dla samego bycia z kimś... (jestem z Tobą zeby nie być samemu). Zupełnie bezsensowne. Jak się kogoś kocha naprawdę to nie trzeba od niego odpoczywać
Gdzie ja napisałam, że potrzebował odpoczynku od konkretnej osoby, albo, że był w związku dla samego bycia z kimś??? Przecież nikt normalny tak nie robi!
Odpowiedziałam tylko na pytanie:
Cytat:
jedno mnie zastanawia -> jest przystojny, dobrze zbudowany, sympatyczny... to dlaczego jeszcze żadna dziewczyna go nie porwała?
Możliwe, że po zakończeniu jednego związku "potrzebował chwili odpoczynku" od zawierania nowych znajomości damsko-męskich. Ale tego nie wiem, ale sama tak kiedyś miałam. Tylko tak sobie "gdybałam". Jak widać, niepotrzebnie, bo są do tego jakieś historie odnośnie jego przeszłości wymyślane.

Cytat:
Napisane przez Impersona
eklerko A czy ten przystojniak wie, że zamieściłaś takie ogłoszenie na wizażu?
Wie
Sam pytał, czy mam jakieś sympatyczne koleżanki, z którymi mógłby pogadać i poSMSować. Ja niestety teraz piszę i pacę, (nie studiuję, ani nie pracuję), więc nie mam mu gdzie poszukać koleżanek, bo mam raczej więcej kolegów, a koleżanki wszystkie już bardzo pozajmowane. (Ich TŻ-ci by mnie zabili za takie swaty ). Podrzuciłabym go brzyjaciółce, ale w Szkocji jest teraz i za roaming trochę by zapłaciła
Mówiłam mu, że dużo fajnych dziewczyn jest na tym forum i się zgodził, żeby mu jedną miłą Wizazankę znaleźć.

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, ale jakoś kojarzyłam Eklerkę z Tobą
Bo znam Impersonkę osobiście Ze 2 piwka razem wypiłyśmy
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując