Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie zmiany?
Wątek: Wielkie zmiany?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-26, 12:46   #1
Arrie
Przyczajenie
 
Avatar Arrie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4

Wielkie zmiany?


Ostatni rok był szalony, sporo się w moim życiu działo. Postanowiłam, że zmiany wewnętrzne powinny iść w parze z zewnętrznymi i zaczęłam działać. Raz z lepszym, raz z gorszym efektem. Włosy farbuję od dawna. Niedawno pokusiłam się o podcięcie i potraktowanie ich czarną farbą. Część znajomych jest zachwycona, część uważa, że kolor jest nietrafiony. Ja sama nie mam zdania. Ni to mnie ziębi, ni mnie parzy. Ot, kolejny etap na drodze poszukiwań idealnego koloru. Ciekawa jestem bardzo, w jakich włosach widzicie mnie drogie Wizażanki? W załączniku dodam aktualne zdjęcia, jak i kilka fotografii z lat wcześniejszych.
Na tych najbardziej aktualnych zdjęciach mam bardzo delikatny makijaż. Wydaje mi się, że efekt jest o wiele lepszy, przy oczach podkreślonych eyelinerem i czerwonych ustach. Niektórych jednak ta bladość skontrastowana z mocnymi barwami może przerażać + druga sprawa, skoro już przy makijażu jesteśmy. Chciałabym nieco poeksperymentować z kolorem na powiekach. Nie jestem pewna czy na zdjęciu to zobaczycie, ale moje tęczówki oczu są... wielobarwne. Określiłabym je jako zielono-szare, z ciemniejszą obramówką i jaśniejszymi plamkami przy samej źrenicy. Plamki są nieco żółte.
Odpowiem też na pytania pomocnicze.
- brwi i rzęsy są ciemne. Z tym, że te drugie są krótkie i cienkie, a przez to mało widoczne.
- słońca unikam, za opalaniem nie przepadam. Kiedy jednak promyczki mnie złapią, pojawia się czerwony kolor. Opalenizna nie ma kiedy się pojawić, bo nim ma okazje zbrązowieć, skóra schodzi i wracamy do punktu wyjścia.
- piegów nie posiadam
- moja skóra ma chłodny odcień
- mój naturalny kolor to ciemny blond, kolor raczej mysi
- naturalny kolor ust jest nieco koralowy
- dobrze czuje się w kolorze czarnym, czerwonym, w fioletach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C360_2015-02-26-12-26-02-798 (1).jpg (23,2 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C360_2015-02-26-12-25-42-593.jpg (23,7 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1869.jpg (175,1 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (48,9 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ooo.jpg (24,6 KB, 146 załadowań)
__________________
Sugar, yes please.
Would you come and put it down on me?
I'm right here, cause I need...
Little love, a little sympathy.
Arrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując