Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie zmiany?
Wątek: Wielkie zmiany?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-02, 17:43   #4
Arrie
Przyczajenie
 
Avatar Arrie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Wielkie zmiany?

@Anonimka1988 Dziękuje za informacje, gdzieś mi to umknęło Mi także wydaje się, że jestem typem raczej chłodnym, także coś w tym musi być. Obstawiałabym lato. Długość włosów na razie zostawie. Dwa pierwsze zdjęcia są najbardziej aktualne, robione kilka dni temu, także jeszcze specjalnie nie miały okazji odrosnąć
Czarna farba mocno wpiła się w moje włosy, także niestety, nie obyło się bez rozjaśniania. Mogłabym co prawda czekać, aż kolor się spłucze, bądź stopniowo 'dorabiać' jasne pasemka, ale nie miałam do tego cierpliwości. Całe szczęście, że zawsze miałam raczej gęste, mocne włosy, także po kuracji, są w całkiem niezłym stanie. Dodatkowo wspomagam je maskami i odżywkami. Wybrałam chłodny kolor, nazywał się bodajże capuccino. Efekt końcowy nieco się różni. Włosy mam teraz orzechowe, pod światło można zauważyć rudą poświatę. W ciągu kilku najbliższych dni postaram się wrzucić aktualne zdjęcie. Myślę, że jak już moje włosy odpoczną i się uspokoją, pokuszę się o kolejną, już docelową farbę.
Co do makijażu ust - zazwyczaj wybieram odważne kolory. Jestem maniaczką szminek, mam ich całe mnóstwo. Zaczynając od róży, przez fiolety, na czerwieniach i bordo kończąc. Zdjęcia robiłam przed pracą, gdzie niestety muszę mieć makeup lekki i neutralny, nie rzucający się w oczy.
Dziękuję bardzo za opinię, pozdrawiam

@purpledot mam nieco mętlik w głowie. Koleżanka proponowała chłodniejsze kolory, Ty uważasz, że bardziej pasujące byłyby ciepłe... Nie bardzo wiem, jak mam się do tego ustosunkować. Nie chciałabym robić tego metodą prób i błędów
I znów wracając do makijażu, czy znasz jakieś patenty na dzienny, delikatny makijaż, ale jednocześnie taki, który by podkreślał, to co ma podkreślać? Jak wcześniej wspominałam, wszelkie makijażowe wariacje odpadają w mojej pracy. Gdy chodzę na uczelnie, zakupy, do kina, na spotkanie ze znajomymi, czy w jakiekolwiek inne miejsce - nic mnie nie ogranicza. Bardzo lubię fuksje, czerwienie, róże. Usta zawsze mam pomalowane na jakiś intensywny kolor. Powieki zazwyczaj traktuję beżowo-brązowymi cieniami, eyelinerem wykonuję kreskę, tuszuję rzęsy. Jest wyraźnie, ale nie nachalnie. Mimo ukochania do takiego looku, wszelkie zabawy kolorem, w moim miejscu pracy odpadają. Najważniejsze jest dla mnie zakrycie niedoskonałości, wyrównanie kolorytu i podkreślenie brwi. Makijaż trwały i funkcjonalny
Dziękuje za zdanie, pozdrawiam
__________________
Sugar, yes please.
Would you come and put it down on me?
I'm right here, cause I need...
Little love, a little sympathy.
Arrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując