Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie zmiany?
Wątek: Wielkie zmiany?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-25, 19:07   #10
Arrie
Przyczajenie
 
Avatar Arrie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Wielkie zmiany?

@Anonimka1988 Dziękuję bardzo Bardzo lubię klimaty pin'up/burleska, także myślę, że poeksperymentuje. Idzie wiosna, dobry czas na szaleństwa Niedługo postaram się wrzucić coś inspirowanego Betty.

@pannaatopowa Dziękuję za opinię. Na co dzień chcąc, nie chcąc, muszę ograniczać błyski, kolory, także makijaż numer dwa pojawia się na mojej buźce niemal codziennie. Na większe szaleństwa pozwalam sobie w dni wolne

@Violet95 Bez bicia, przyznam Ci racje. Gdy na mojej głowie królowała czerń, nie zauważałam tego. Dopiero teraz, po dłuższym czasie, patrzę na zdjęcia i mam ochotę popukać się po głowie. Kolor kompletnie nietrafiony. W jaśniejszych włosach czuje się o niebo lepiej. Znajomi doceniają tą zmianę. Pojawiły się głosy zabraniające mi kiedykolwiek wrócić do smolistej farby

@olusia_82 Ostatnio nie było okazji. Myślę, że przy najbliższej imprezie pokuszę się o coś nieco bardziej szalonego Kiedy mam wolną chwilę, próbuję maziać i bawię się kolorami. Dzisiaj pokusiłam się o różowo-fioletowe powieki. Dolną powiekę pociągnęłam również fioletowymi cieniami, a linię wodną zaznaczyłam niebieską kredką. Jestem ciekawa co sądzicie o tego typu wariacji, to też wrzucę zdjęcie. Nie jestem jednak pewna, czy będziecie w stanie dostrzec w pełni kolory. Winny wszystkiemu aparat ;x
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mua.jpg (28,0 KB, 97 załadowań)
__________________
Sugar, yes please.
Would you come and put it down on me?
I'm right here, cause I need...
Little love, a little sympathy.
Arrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując