Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-03, 23:19   #81
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

doradzcie mi, prosze! dostalam prostownice tondeo active cerion (czyli ta z aktywna jonizacja) jak narazie prostowalam kilka(nascie ) razy i wloski wygladaja nawet lepiej - nie widac zeby je niszczyla. wiem jednak ze z czasem zacznie byc to widoczne a nie chce zeby sie zrobily brzydkie i zeby trzeba bylo je ciac. szukam porzadnego preparatu (tylko nie przesadzcie z cena) ktory chroni wlosy przed wysoka temperatura - najlepiej zeby przedluzal efekt prostych wloskow (szczegolnie w wilgoci) i delikatnie nablyszczal. mam wlosy do lopatek, farbowane, cienkie, podatne na skrecanie w wyniku zetkniecia z wilgocia. dosc szybko sie przetluszczaja wiec nie moze to byc olejek pozostawiajacy tlusty film. zastanawialam sie nad produktami fauroka - jedwabiem i jakims serum takze zawierajacym jedwab ale nie jestem pewna czy bedzie to najlepsze wyjscie, czy dobrze ochroni moje wlosy. poradzcie cos - szczegolnie jesli macie doswiadczenia z podobnymi do moich wloskami. (dodatkowo rozdwajaja mi sie koncowki...)
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując