Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpień w dorzutki był słaby i przez Alejandra oszczędzamy - Pull&Bear cz.27
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-28, 22:18   #1926
tikutka
Zakorzenienie
 
Avatar tikutka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 939
Dot.: Sierpień w dorzutki był słaby i przez Alejandra oszczędzamy - Pull&Bear cz.27

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
kupiłam kiedyś korsa z ali za 20zł, jezu gorszego zegarka nie miałam, najpierw rozwaliła mi się bransoleta jak stałam przy kasie w zarze - nagle zegarek spadł mi na ladę naprawiłam ją. później w środku przy tarczy odpadła taka metalowa obwódka i latała po całym wnętrzu zegarka a w międzyczasie złoto zaczęło się ścierać a to wszystko w ciągu 2 pierwszych tygodni noszenia

za to muszę pochwalić zegarek z parfois - mam już ponad 1,5 roku, noszę codziennie i nic się z nim nie dzieje, nawet złoto się nie starło ani trochę.
Bo KORS to chiński zegarek, a płaci się tylko za napis. Niestety taka prawda, a ścieranie bransolety bardzo często się zdarza. I każdy fachowiec wam powie, że to zło
Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
A ja w ogóle nie noszę zegarków, nie mogę się jakoś przyzwyczaić. Więc inwestycja w bershkowy i tak jest bardzo niepewna

Poprzednie 2 zamówienia z Berszy mi anulowali, mam nadzieję, że do 3 razy sztuka
To teraz za 20 zł będziesz się oswajać
tikutka jest offline Zgłoś do moderatora