Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozcieńczalniki i problemy z gęstym lakierem - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-21, 00:52   #10
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Talking STARY LAKIER- glut?? nie wyrzucaj!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny! w jednej z Waszych wypowiedzi wyczytalam txt w stylu "WYRZUCILAM 30 CIAGNACYCH SIE LAKIEROW!!! Nie wiem czy wiecie ale jest na to sposob! Zadne dolewanie zmywacza do paznokci!!!
Jest super sprawa -ROZCIEŃCZALNIK DO LAKIERÓW Ja uratowalam tak przed smietnikiem juz 15 lakierow (niektorze zamieniaja sie w gluta po 50% zuzyciu )
Zaplacilam za niego az 8 zl i ciesze sie bardzo!!!!!!!! Jest wydajny, bo dodaje sie go do lakieru zakraplaczem, wystarczy kilka kropli zeby z gluta zrobic dobry lakier! Zmywacz daje jednorazowy efekt, a i tak mizerny, bo lakier oblazi, odpryskuje, peka i wogole FE! Ja sie lubuje w firmie INGLOT i taki tez polecam bo nie znam innego! Mozna do kompletu dokupic tez NABLYSZCZACZ INGLOT tez za 8 zl (okolo) ktory nie dosc ze ODSWIEZA PORYSOWANY LAKIER NA PAZURKACH, TO DODATKOWO UTWARDZA SWIEZUTKI LAKIER, NADAJE MU SLICZNY POLYSK I PRZYSPIESZA SCHNIECIE Swietnym rozwiazaniem jest to, ze nie jest w pedzelku tylko w zakraplaczu wiec nie rozmazesz sobie slicznego wzorka!!!

-----> JEZELI ZNACIE JUZ TO DOSKONALE, WYRAZCIE SWOJA OPINIE!!!!<----
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg in.jpg (13,8 KB, 368 załadowań)
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując