Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapalenie mieszków włosowych..:|
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-25, 15:36   #17
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Cool Dot.: Zapalenie mieszków włosowych..:|

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc mając nadzieję, że ktoś tu zajrzy, podpinam się do tego.

Mój problem polega na zapaleniu mieszków włosowych pod pachami, z którym borykam się już ponad pół roku. Wypełnione białą ropą krostki pojawiają się po każdym goleniu i dniu, w którym się mniej lub bardziej spocę...

Ograniczyłam depilację do minimum, nie golę się pod włos, antyperspirant zamieniłam na łagodny dezodorant, myję paszki każdego wieczoru albo i częściej, ale to nic nie pomaga! Parę miesięcy temu pomagał mi Duac, ale niestety tylko do następnej depilacji. Na dzień dzisiejszy mam wrażenie, że skóra się do niego przyzwyczaiła. Próbowałam już to łagodzić, wysuszać (Davercinem na przykład) i nic. Po Tribioticu było jeszcze gorzej...

Wyczytałam na Wizażu żeby potraktować chorą skórę spirytusem salicylowym, ale szczerze mówiąc bardzo się tego obawiam. W końcu skóra pod pachami jest delikatna... Ale tak sobie pomyślałam, że może dobry by był jakiś tonik antybakteryjny...:confuse d: Clean&Clear czy coś tego typu... Jak myślicie?

Może znajdzie się ktoś, kto pozbył się tego świństwa? Bardzo proszę o jakiekolwiek rady
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.


Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2007-02-25 o 19:55
Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując